Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] DJhejter vs Rajmund S.


DJhejter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

Wyzywający : DJhejter
Wyzywany : -
Wstawianie prac do : 3 dni
Głosowanie do : 3 dni
Tematyka : freestyle
Notatka: 16 - 24 wersy
Opublikowano

Wstaje z rana, mam chęć do hejtowania,

Zaczynam rymować, ta bariera jest nie do przełamania.

Czeka Cie wielka sraka, rozdupce Cię w pył

Zrobię z ciebie flaka, tak że będziesz po wieki gnił.

 

Podjazd się zaczyna,,, ale z Ciebie wielka kpina,

Śmiech na sali, Twoja głowa już o ścianę wali

Mi to nie przeszkadza, i tak każdy Cie obraża,

Swoimi rymami doszczętnie Cie obnaża.

Udajesz kogoś wielkiego, ale jesteś równy wart zero,

a ja to legenda i każdy mnie pamięta.

 

Nie udawaj MC'ema, bo brak ci doświadczenia,

Każda twój wers, gubi się w czarnej toni

Nadaj mu jakiś sens, bo napewno mojego nie dogoni.

Oczekujesz jakiegoś zajebistego wrażenia,

Ale nie możesz odczuć spełnienia.

 

Dojebałem cie do ściany - już przegrywasz,

Jesteś pojebany, pewnie z RAPEM już zrywasz .

Twój los jest przesądzony, a bit na pamięć wychodzony.

 

 

Zwracajcie uwagi na znaki interpunkcyjne zwłaszcza na początku ( 3linijka )

Próbowałem pobawić się z poczwórnymi rymami oceńcie jak wyszło

i dobrego pojedynku :)

 

Nie czytajcie ostatniej strofy za szybko

Opublikowano

Pierwsza linijka już pokazałeś swoją niemoc
bo jesteś panczlajner sprawdź jak drugi Mezo
I de facto wjeżdżasz jak Armstrong bez ściemy
jak Neil po tych panczach spierdalasz na księżyc...


Strzelam tu jak snajper nie licz że mogę chybić
Ty na starcie już musisz zmienić sobie figi
Ja mam wizę do wyższej ligi i weź to obczaj
bo strzelam jak Roberto Carlos - Tobie w okna
Przejdź do obrony dziś nie masz szans na gola
Ja tu mam shot jak David Ty Head jak Goliat
Ślą za mną listy gończe, w nich duża nagroda
Ciebie po tym tekście najwyżej może 'pognać'.
Mogę jednym wersem Cię rozwalić sprawdź to
Bo rozszczepiam przeciwników jak naukowcy atom
będziesz kojarzony z tą datą patrz bez ściemy
bo o Tobie od dziś mogą zacząć pisać treny
Ja jadę tu szybko jak na plaży Dajtona ponoć
Ty zapierdalasz dziś jak kulawy listonosz
Nie potrzebuje gloka jak Ero i chodźby bez mowy
pojechałbym Cię nawet językiem migowym !
PO PO PO !


Dobry pojedynek powodzenia !

Opublikowano

Hejter to wygląda bardziej jak komedia, nie diss... Sraka, flaka - brzmi to naprawdę śmiesznie. 'Podjazd się zaczyna, ale z Ciebie wielka kpina' - jaki podjazd? Mówi się pojazd i chyba już 10 raz popełniłeś ten błąd. Przykro mi, ale musisz trochę popracować.

Oddaję głos na Rajmund.

Opublikowano

Hejter - Po co wciskasz te rymy? Te rymy są na przymus... Lepiej mniej rymów i z sensem niż wiecej i bezsensu..

 

 

"Dojebałem cie do ściany - już przegrywasz,

Jesteś pojebany, pewnie z RAPEM już zrywasz .

Twój los jest przesądzony, a bit na pamięć wychodzony."

Tutaj to słabiutko..

Po co wciskasz np. Jesteś pojebany..

przegrywasz - zrywasz oba kończą sie na 6 takich samych liter, a to nie jest dobry rym.

"Wstaje z rana, mam chęć do hejtowania," Masz chęć do hejtowania? : o

Jak chcesz pobawić sie rymami potrójnymi czy poczwórnymi to musisz najpierw poćwiczyć.

Głos na: Rajmund

Opublikowano

Rajmund .

"Pierwsza linijka już pokazałeś swoją niemoc

bo jesteś panczlajner sprawdź jak drugi Mezo"

To mnie rozjebalo mistrzowski diss.

mmg7cy.jpg
Wkoncu :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...